Bohema Design, Bydgoszcz - Opinie, Komentarze. Meble

Bohema Design

Ulica i nr:
Inowrocławska 70/15 
Miasto:
Bydgoszcz 
Województwo:
Kujawsko-pomorskie 
Tel. stac.:
 
Tel. kom.:
795-805-008 
Email:
dawid@bohemadesign.pl 
Strona:
http://bohemadesign.pl 
Filmy
Galeria
Opis działalności
Stylowe meble włoskie oraz poddanwane ręcznej, pieczołowitej renowacji meble-antyki (przeznaczone zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz) są, można powiedzieć, specjalizacją studia meblowego Bohema Design z Bydgoszczy

Oferta stylowych mebli włoskich i w stylu retro, które Bohema Design zgromadziła i oferuje jako prawdziwe unikaty nie tylko dla klientów z Bydgoszczy ale i w całej Polsce to prawdziwa gratka dla wszystkich kochających wyjątkowu i luksusowy styl . 

Warto doać, że meble włoskie, vintage, retro i różnego rodzaju meble designerskie cieszą się duża popularnością i są wysyłane nawet za granicę. Te włoskie meble i antyki - ręcznie restaurowane i lakierowane unikaty takie jak: szafki, komody, lampy, stoliki, krzesła i mnóstwo itp. znajdują uznanie wśród projektantów, właścicieli hoteli, restauracji i firm oraz wsród indywidulanych użytkowników.

Mogą one stać się wyjątkową ozdobą, a nawet sercem wspaniałej aranżacji wnętrza, zarówno dla nowoczesnego apartamentu w centrum miasta, loftu, jak i stylowego, pamiętającego stare czasu domu lub posiadłości. 

Warto zapoznać się z kolekcją wyjątkowych mebli i antyków oferowanych przez Bohema Design, a pochodzących z Bydgoszczy, na stronie internetowej, gdzie znajduje się równiez blog poświęcony aranżacjom i dekoracjom z ichi wykorzystwaniem.
Dodatkowe informacje
  • meble do restauracji
  • meble hotelowe
  • meble skórzane
  • meble tapicerowane
  • meble z drewna
  • wykonanie mebli na życzenie klienta
Mapa
Dodane opinie
Średnia ocena 0 , na 0 opinii
Dodaj opinię o firmie
Ocena*
Użytkownik*
Strona www
Email
Komentarz